SQUASH

Propadli jste už kouzlu squashe nebo ho už dlouho chcete vyzkoušet, ale ještě jste si neudělali čas? Neváhejte a přijďte k nám. Naleznete zde jeden squashový kurt, který odpovídá předpisům a standardům ČASQ. Kurt se nachází v prostorách bývalé kotelny v areálu Na Vývoji a je zde i odpočinková zóna s posezením a šatny.

Squash je dynamický sport, který zvyšuje fyzickou kondici a trénuje rychlé reakce. Je zaměřen na změnu směru, postřeh, odhad i taktiku. Za hodinu squashe spálíte až 1000 kalorií a ještě se s kamarády skvěle pobavíte a odreagujete.

Každá hodina se platí na recepci hotelu Na Vývoji před započatou hrou, kde si můžete zakoupit nápoje nebo půjčit rakety a míčky. Klíče od kurtu obdržíte oproti vratné záloze 100,-Kč. Nové rakety, míčky i omotávky můžete také zakoupit, případně objednat, pokud si z našeho aktuálního sortimentu nevyberete.

REZERVACE

Squashový kurt lze rezervovat na libovolný počet hodin. Začátek je standardně vždy v celou hodinu, ale po domluvě s personálem je možné začít hodinu v jiný čas. Po ukončení zakoupené hrací doby je zákazník povinen kurt uvolnit pro další hráče.

Rezervaci squashového kurtu můžete uskutečnit osobně na recepci nebo telefonicky na čísle +420 601 376 912.

Pokud se nemůžete dostavit na rezervovanou hru, je nutné hodinu zrušit a uvolnit kurt pro další hráče.

Otevírací doba

PO – NE    8.00 – 22.00

 

Ceník

8.00 – 16.00 175,- Kč
16.00 – 22.00 275,- Kč
Permanentka (15 vstupů) 2.500,- Kč

 

PROVOZNÍ ŘÁD

 1. Na kurt je přísný zákaz vstupu s černou podrážkou nebo podrážkou jakékoliv jiné barvy, která zanechává čáry na podlaze. V případě poškození podlahy, je hráč povinen uvést povrch kurtu do původního stavu, případně uhradit náklady spojené s vyčištěním podlahy.
 2. Při hře je nutno se řídit pravidly hry pro squash.
 3. Do squashového kurtu vstupujte s vybavením určeným pouze pro hru squashe.
 4. Provozní řád platí pro všechny návštěvníky squash centra a všichni jsou povinni se jím řídit.

Desatero hráče squashe

 1. Najdi si soupeře přibližně stejné výkonnosti jako jsi sám. Hra Vás bude oba více těšit.
 2. Vždy se před hrou dostatečně rozcvič! Předejdeš tak zbytečným zraněním.
 3. Vstupuj na kurt jen v ustrojení určeném pro squash! (nepoužívej jiné rakety, nehraj svlečený do půli těla, používej boty se světlou podrážkou)
 4. Nevnášej na kurt předměty, které mohou způsobit zranění hráče nebo poškodit zařízení kurtu! (láhve s pitím, sklenice, ostré předměty, klíče apod.)
 5. Nevrážej do skleněné stěny, není projektována na přímý náraz tělem. Dobrý hráč se stěny jen občas dotkne.
 6. Hraj vždy opatrně a měj na paměti nebezpečí zranění soupeře míčkem nebo raketou! (Doporučujeme používat ochranné brýle.) Hráči hrají na vlastní nebezpečí !!!
 7. Snaž se projevovat své emoce v rámci etiky slušného chování.
 8. Zapůjčenou výstroj úmyslně nepoškozuj. (Každá raketa je křehčí než zeď.)
 9. Hraj Fair-play!
 10. Pozvi poraženého na drink.